Po wejściu do galerii możesz poddać się masażowi shiatsu, który min. likwiduje stresy i napięcia. Następnie po tej terapii, proponuję abyś leżał przez chwilę na plecach, a ja wybiorę drobny przedmiot i umieszczę go na moment na Twoim czole. Cóż to może być za przedmiot? Być może będzie to oderwane ucho od kubka lub też dwucentymetrowy niebieski pantofelek, a być może będzie to guzik od mojej kurtki. Chciałbym abyś mógł poczuć energię własnego ciała i doświadczyć w tym stanie istnienia drobiazgów, ciągle będących w orbicie naszej aktywności, mających własną autonomię. Może pod wpływem całego działania, odkryjesz w swoim życiu podobne formy i zjawiska, niezauważalnie wpasowujące się w nasze życie, nie docierające do naszej świadomości, a jednak posiadające swoją własną, niecodzienną realność.

 

Oliwia Szczuka
Masażu shiatsu uczyła się we wrocławskim Studium Edukacji Ekologicznej. Obecnie studiuje psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Szczególnym zainteresowaniem darzy psychoterapię.

Waldemar Pranckiewicz
Zajmuje się różnymi projektami artystycznymi: tworzy obiekty, artystyczne kolekcje, internetowe publikacje, realizuje akcje i performance. Zainteresowani mogą zapoznać się z niektórymi pracami na stronie: www.pranckiewicz.w.pl a także http://free.art.pl/czas

[ p o w r ó t ]